ورزش های افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

ورزش های افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان
ورزش های افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

ورزش های افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

بر طبق تحقیقات صورت گرفته در دانشگاه تگزاس، زنانی که ورزش های هوازی برای مدت 20 دقیقه انجام می دهند با دیدن یک فیلم رمانتیک و عاشقانه بیشتر تحریک می شوند.

این به این معنی است که حتی یک جلسه از ورک آت می تواند برانگیختگی و تحریک شهوانی را در زنانی که ورزش های هوازی انجام می دهند نسبت به آنان که انجام نمی دهند بیشتر کند، و مردانی که برای مدت 1 ساعت و حداقل 3 بار در هفته ورزش می کنند نیز تحریک و کیفیت جنسی بهتری دارند!

دانشمندان توضیحات زیادی برای نقش ورزش در افزایش میل جنسی به اثبات رسانیده اند:

1_ ورزش های استقامتی مانند شنا و اسکی، باعث استقامت و افزایش بنیه ی بدنی می شود.

2_ ورزش های هوازی و بدن سازی انعطاف بدن را بیشتر می کند.

3_ ورزش می تواند از گرفتگی های عضلانی در زمان ارگاسم جلوگیری کند و در نهایت ورزش باعث آزادسازی اندورفین به مناطق و اندام ها و مناطق جلویی مغز می شود و طبق تحقیقات انجام شده در سال 2008 افزایش سطح اندورفین بر اثر ساخته شدن هورمون های افزایش شهوت و میل جنسی کمک می کند.

اندورفین هم چنین با کاهش استرس و مهار آن، میل جنسی را افزایش می دهد.

4_ ورزش باعث آرامش روانی شده و به افزایش عزت نفس افراد کمک میکند. بدن شما زیباتر و مناسب تر می شود و خودتان احساس بهتری میکنید. پس در نزدیکی خجالت را کنار گذاشته و با ذهنی مثبت از بدن خود و واکنش طرفتان به بدن شما به نزدیکی مبادرت کنید.

5_ هدف از ورزش، داشتن یک سبک زندگی سالم است. ورزش ابزاری است که در توسعه ی قدرت عضلانی، آمادگی جسمانی، قلبی_ عروقی، هماهنگی ذهن و بدن و رهایی از استرس بسیار کارامد است.

وقایعی در مورد مردان :

عمل نزدیکی بسیار لذت بخش است، پس جای شکی نیست که همه سعی میکنند تا جایی که ممکن است طول بکشد!

بسیاری از مردان نگران این موضوع هستند که در طول مقاربت جنسی زودتر از شریکشان به ارگاسم برسند، درحالی که تبلیغات داروها با هدف کمک رسانی به جلوگیری از انزال زودرس بسیار وسیع است، بسیاری از اقراد تمایل به یادگیری روش های طبیعی برای تاخیر انزال دارند.

در این مقاله به بررسی مسائلی می پردازیم که کیفیت رابطه، میل جنسی، طول و لذت جنسی آن را بیشتر می کند.

مرحله ی 1 :

ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان
ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

روی کیفیت عشق بازی تمرکز کنید. زمان بیشتری را صرف عشق بازی با شریک جنسیتان بگذارید. بیان احساسات جنسی، نقش مهمی در مقاربت جنسی دارد.

مرحله ی 2 :

متد شروع _ پایان را در هنگام مقاربت حتما به کار ببرید. هنگامی که خود را در آستانه ی انزال یافتید حتما متوقف شوید و صبر کنید تا این احساس فروکش کند.

تمرین این متد به شما اجازه می دهد تا زمان مقاربت جنسی بالاتر رود.

مرحله ی 3 :

به صورت طبیعی روی ناحیه ی زیر سر آلت تناسلی (زیر سر پنیس) فشار آورید، این کار باعث می شود انزال به تاخیر انداخته شود. انجام این حرکت باعث عبور اجباری خون از پنیس شده و باعث سرکوب ارگاسم (اوج لذت جنسی) می شوید.

مرحله ی 4 :

مطالعات خود را در این زمینه بالا ببرید، حتما در مورد سطح های مختلف تحریک پذیری که به ارگاسم کمک می کند مطالعه کنید. هنگامی که شما در حال نزدیکی با شریک جنسیتان هستید و یا به دلایلی در حال خود ارضایی هستید در مورد هر کدام از مراحل تحریک و بر انگیختگی با شور و هیجان فکر کنید.

همه ی مراحل را در ذهن خود تجسم کنید و تصویر سازی کنید. به آن ها مرحله ی 1 تا 10 بدهید و همان طور که تلاش می کنید ارگاسم را به تاخیر بیاندازید این مراحل را در ذهن خودتان تصور کرده و سعی کنید از یک تا 7 را ادامه دهید.

مرحله ی 5 :

هنگامی که به اوج رسیدید، اذهان خود را منحرف کنید. ممکن است خیلی کلیشه ای به نظر برسد اما فکر کردن در مورد چیزهایی که به نزدیکی ربط ندارند مانند پرداخت مالیات می تواند در تاخیر انزال تاثیر گذار باشد.

مرحله ی 6 :

ورزش کنید، در این مقاله به بررسی تک تک ورزش های استقامتی ماهیچه ها و عضلات درگیر در میل جنسی می پردازیم.

مرحله ی 7 :

بر روی ارگاسم و اوج لذت جنسی شریک جنسیتان تمرکز کنید. بیش تر از آن که به خودتان فکر کنید! سعی کنید او قبل از شما به ارگاسم برسد. آلت را به ناحیه ی کلیتوریس نزدیک کرده و فقط چند اینچ آن را داخل کنید. (جایی که بیشترین عصب وجود دارد)

مرحله ی 8 :

سعی کنید در طول مقاربت جنسی، همسرتان همیشه در موقعیت بالا باشد، زیرا در این وضعیت آلت شما کمتر تحریک می شود و مقاربت طولانی تری دارید.

انجام ورزش کگل :

ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان
ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

انجام تمرینات ورزشی کگل باث تقویت عضلات کف لگن می شود. مردانی که کنترل ماهیچه های لگن خود را دارند نعوذی محکم تر و انزالی دیرتر دارند. برای پیدا کردن ماهیچه های کف لگن خود، سعی کنید که جریان ادرار خود در حمام کنترل کنید.

سعی کنید این کار را با مثانه ی خالی انجام دهید زیرا بر طبق تحقیقات انجام شده در مایو کلینیک، ورزش های ماهیچه ای لگن با مثانه ی پر می تواند به عفونت های دستگاه ادراری منجر شود.

برای انجام ورزش کگل : یا بنشینید یا روی زمین دراز بکشید. برای مدت 5 تا 10 ثانیه ماهیچه های Puboccygeus Muscle  را منقبض کید و بعد آن را به مدت 5 ثانیه به حالت استراحت در آورید. این حرکت را برای مدت 10 بار انجام دهید.

PC : 

این عضلات در هر دو جنس، از استخوان شرمگاهی به استخوان دنبالچه امتداد می یابد و باعث شکل گیری کف حفره لگن شده و ارگان های لگنی را محافظت می کنند.

ورزش های هوازی (قلبی _ عروقی) :

ورزش های هوازی می تواند میل جنسی را افزایش دهد، زیرا استرس و سطح کورتیزول را کاهش می دهند و باعث عبور و جریان خون به مناطق و اندام های جنسی می شود.

تمرینات قدرتی :

تمرینات قدرتی، مستقیما روی میل جنسی با افزایش تسترون تاثیر می گذارد.

یوگا :

ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان
ورزش هایی برای افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان

تمرینات یوگا برای طولانی مدت به عنوان عاملی برای افزایش میل جنسی شناخته شده است. یوگا روی کشش و جریان انرژی اثر می گذارد.کشش به تنهایی می تواند کیفیت شهوت و میل جنسی را افزایش دهد. حتما یوگا را امتحان کنید.

کلینیک فیزیوتراپی شایگان مهر با متخصصین مجرب می تواند ورزش ها و طریقه ی انجام صحیح آن ها را به شما آموزش دهد.

مقالات بعدی ما را دنبال کنید.

درمان بی خوابی

9 دیدگاه دربارهٔ «ورزش های افزایش زمان و لذت جنسی در مردان و زنان»

      1. با سلام…سجاد هستم واقعا از دیدن این کانال چشمام درخشید واقعا به این کانال نیاز مبرم داشتم ممنون. ..سپاسگزارم??????مشکلات زیادی دارم خیلی خوشحالم دسترسی آسان تری بهتون دارم…..خسته نباشید ????????????????

        1. سلام ما هم خوشحالیم که توانستیم پاسخگوی کاربران عزیز باشیم. اگر مشکل خاصی دارید می توانید به ما اطلاع دهید تا مقاله هایی در این زمینه برای شما روی سایت بگذاریم.

  1. با سلام…سجاد هستم واقعا از دیدن این کانال چشمام درخشید واقعا به این کانال نیاز مبرم داشتم ممنون. ..سپاسگزارم??????مشکلات زیادی دارم خیلی خوشحالم دسترسی آسان تری بهتون دارم…..خسته نباشید ????????????????

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا